Bądźmy aktywni

22.05.2020
Urszula Dudziak zachwyciła świat utworem PAPAYA, który posłużył do rozruszania ludzi. Apel do kanapowców: wstańcie i rozruszajcie ciało z instruktorem. Zadyszka przewidziana. Satysfakcja gwarantowana. Link do tańca będzie umieszczony na profilu facebookowym szkoły.

11.05.2020
Sposoby na nudę. Pogoda zachęca do wyjścia, ale hasło zostań w domu nadal jest aktualne.
Pod linkiem na szkolnym profilu facebookowym znajdują się ciekawe pomysły na aktywność ruchową o charakterze zabawowym. Są one kierowane przede wszystkim do dzieci młodszych. Dobra zabawa z mamą, tatą lub rodzeństwem.

08.05.2020

Wyginaj śmiało ciało! Nie masz pomysłu? Podpowiedź znajdziesz na profilu facebookowym szkoły. Wyginaj śmiało ciało! Wyginaj śmiało ciało!!

07.05.2020
Powróćmy jak za dawnych lat. Rodzicu zachęcaj swoje dziecko do ruchu poprzez aktywność zabawową. Propozycje podskoków, skoków, dreptania znajdą się pod linkami na profilu facebookowym szkoły.

21.04.2020
Zapraszamy na największą lekcję wf-u, dla dzieci i dorosłych, która odbędzie się 22 kwietnia
o godz. 14.30. Rezerwujcie czas. Weźmy udział w ustanawianiu rekordu świata. Link
do wydarzenia na profilu facebookowym szkoły.

02.04.2020
Pokaż jak… Przedstawiamy karty ruchowe z propozycją zabaw z naśladowaniem. Będziecie gibcy, szybcy, sprawni. Zabawy na profilu facebookowym szkoły. Przykład kart poniżej.

25.03.2020

19.03.2020
Ruch to zdrowie, każdy o tym wie. Nie dajmy się złamać chorobom i ćwiczmy. Propozycje aktywności ruchowych są dostępne w formie krótkich filmików na profilu facebookowym szkoły. Ćwiczenia prowadzi pani Alicja.
ĆWICZCIE RAZEM Z PANIĄ ALĄ.