Teatr światem jest magicznym!

Dnia 18 grudnia we WROCŁAWSKIM CENTRUM TWÓRCZOŚCI DZIECKA odbyły się premiery spektakli „KACZĄTKO” oraz „LALECZKI” przygotowane przez najmłodszych uczniów naszej szkoły pod kierownictwem pani Katarzyny Żuczkowskiej. Przez kilkanaście spotkań szlifowaliśmy nasze umiejętności aktorskie i byliśmy prawdziwymi twórcami sztuki. Aktorzy zaprezentowali się wspaniale czego dowodem były wielkie brawa. Dziękujemy WROCŁAWSKIEMU CENTRUM TWÓRCZOŚCI DZIECKA za możliwość udziału w teatralnym projekcie i już po raz kolejny zgodnie z waszym mottem „RADOŚĆ DZIELENIA Z RADOŚCIĄ TWORZENIA” mogliśmy być obdarowani radością z tworzenia sztuki i dzielenia się nią z innymi. Nie mamy wątpliwości – TEATR ŚWIATEM JEST MAGICZNYM.