Szkolne nowości

Po wakacyjnej przerwie powróciliśmy do odświeżonej remontami szkoły.

Miło nam niezmiernie powitać i zaprezentować nowych uczniów: Anię, Igę, Sonię, Antka
i Patrycję. Życzymy przyjemnej nauki i zabawy, zapału i ciekawości w poznawaniu świata.

Na szkolnych korytarzach pojawiły się pierwsze prace szkolnych artystów. Z pewnością będzie ich przybywać. Dzięki nim szkoła staje się kolorowa i inspirująca.

W nowym roku szkolnym reaktywowano zajęcia z ceramiki. Uczniowie pod kierunkiem
pani Joanny dokonują czarów z gliny. Wytwory wypalane są w nowym, pojemnym, bezpiecznym piecu. Potem tylko szlif, wyobraźnia kolorystyczna i dzieło gotowe.

24 września 2021 uczniowie uczestniczyli w pierwszym z cyklicznych koncertów muzyków NFM „Wyjazdowe audycje muzyczne”. Wrześniowe spotkanie poświęcone było bajkom J. Brzechwy. Było muzycznie, zagadkowo i humorystycznie.