Wracamy do szkoły

Szanowni Państwo!
Informujemy, że z dniem 18 stycznia 2021 placówka nasza wznawia działalność w trybie stacjonarnym. Zapraszamy uczniów do szkoły!

Grudzień był trudnym miesiącem w funkcjonowaniu placówki. Część kadry pedagogicznej uległa zakażeniu koronawirusem, a w budynku nastąpił ciąg awarii sieci elektrycznej, ciepłowniczej oraz internetowej. Miło jest nam poinformować, że dzięki determinacji Dyrekcji techniczne problemy zostały rozwiązane: w znacznej ilości pomieszczeń zostały wymienione świetlówki na energooszczędne – ledowe; hydraulicy przy każdym kaloryferze wymienili zawory oraz sprawdzili ich szczelność; została udrożniona sieć internetowa. Nauczyciele powoli wracają do zdrowia.

Apel

W trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne apelujemy o przestrzeganie zaleceń sanitarno-epidemiologicznych. Wszystkie podejmowane działania na terenie placówki służą ochronie zdrowia uczniów i nauczycieli oraz ciągłości stacjonarnego funkcjonowania
i nauczania.

Pamiętajmy, że w tym trudnym czasie, wspólnie musimy wziąć odpowiedzialność za życie
i zdrowie nasze, naszych bliskich, a także osób z naszego otoczenia.