Wsparcie psychologiczne dla rodziców

27.03.2020
Drodzy Uczniowie! Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, przygotowanego przez psycholog panią Kasię. W roli głównej – psiaki (dogoterapia). Link do filmu znajduje się na profilu facebookowym szkoły. Warto!!!

25.03.2020
Szanowni Państwo. My, jako nauczyciele, zdajemy sobie sprawę, że nowa rzeczywistość powoduje natłok obowiązków zawodowo-domowych. Proponując naszym uczniom formy zajęć poprzez stronę internetową i facebook, nie chcemy by były one dla Państwa dodatkowym obciążeniem. Znając swoje dziecko i jego funkcjonowanie w domu, pozostawiamy Państwu wybór aktywności, tak aby dziecko miało przyjemność, a Państwo mogli się czuć odciążeni.
To jest tylko wachlarz propozycji. Decyzja należy do Państwa.

24.03.2020
Emocje dzieci, w tym trudnym czasie, to jedno z najważniejszych zagadnień życia rodzinnego. Drugą część kart pracy, właśnie o emocjach, znajdziecie Państwo na facebooku szkolnym. Zachęcamy.

23.03.2020
SZANOWNI RODZICE. WSZYSTKIE PROPONOWANE LINKI, Z KTÓRYCH MOGĄ KORZYSTAĆ WASZE DZIECI, SĄ DOSTĘPNE NA PROFILU FACEBOOKOWYM SZKOŁY. ZACHĘCAMY DO ZAŁOŻENIA I KORZYSTANIA Z OBFITOŚCI PROFILU.

19.03.2020
Propozycje terapeutycznych kart pracy.
Karty pracy cz. 1

Szanowni Rodzice.
Gdy czujecie się niepewni, przestraszeni, wyczerpani emocjonalnie w tym trudnym czasie, możecie skorzystać z porady szkolnych psychologów. Panie psycholog wysłuchają, doradzą, udzielą wsparcia. Nie jesteście Państwo sami!
Panie psycholog będą dostępne telefonicznie od poniedziałku
do piątku w godzinach 10.00-14.00.

  • pani psycholog Katarzyna Radzińska- tel. 790-715-876
  • pani psycholog Ewa Druszcz- tel. 605-513-366

Panie psycholog będą umieszczały linki, pod którymi znajdować się będą autorskie filmy- dogoterapia (K. Radzińska) i karty pracy o charakterze terapeutycznym.

Wsparcie dla uczniów

Drodzy uczniowie.
Wiemy, że czas bez szkoły jest dla Was trudny. Jeśli rozmowa z nami może pomóc, wesprzeć, zmotywować, czy po prostu poprawić Wam humor- DZWOŃCIE.
My chętnie usłyszymy Wasz głos. Rodziców prosimy
o umożliwienie dzieciom kontaktu telefonicznego z wychowawcami,
w dni powszednie.
Nauczyciele