Szkolna Spartakiada Sportowa

W czwartek, 22 października 2020, przy słonecznej i ciepłej aurze,
w szkolnym ogrodzie, w dwóch grupach wiekowych, odbyła się Szkolna Spartakiada Sportowa pod patronatem organizatorów i sponsorów XXXI Memoriału Marka Petrusewicza.

Zawody rozpoczęła krótka rozgrzewka przeprowadzona przez panią Kasię – pływanie na sucho żabką, kraulem, delfinem i nurkowanie.

Drzemie w nas potencjał sportowy. Nikogo nie trzeba było motywować do wysiłku,
a konkurencje nie należały do łatwych i były wyjątkowe: bieg z płetwami, skoki między płetwami, rzut oburącz płetwą.

Wyniki skrupulatnie zapisywał pan Maciek. Wyczyny zawodników relacjonowała pani Kasia przy aplauzie dopingujących uczniów.

Zdumienie i zachwyt to emocje, które wyzwoliły u obserwatorów uczniowie klasy I: Marcelina, Julian, Kuba i Marcin oraz uczniowie, którzy dołączyli do szkolnej społeczności w obecnym roku szkolnym. Waleczni i ambitni !

Przy fanfarach i muzyce wszyscy uczniowie zostali udekorowani medalami. Padły rekordy! Gratulujemy!

Uczniowie, którzy trenowali cały rok przygotowując się do memoriału pływackiego otrzymali nagrody. Mamy nadzieję, że już w przyszłym roku, kolejny Memoriał Marka Petrusewicza odbędzie się na basenie.