Rodzinne popołudnie

Jak miło było się znów spotkać razem! Co prawda deszcz pokrzyżował pierwotne plany,
ale odbyły się kiermasze i część atrakcji.  Z panią Asią Balicką  uczniowie stworzyli cudeńka ceramiczne. Z panią Kasią Kowalewską młodzież szkolna przygotowała sadzonki różnych roślin do dalszej pielęgnacji w domowych ogrodach. Z panią Kasią  Szyszkowicz i panią Wiolą Szuflat starsi uczniowie upiekli, ozdobili, zapakowali mufinki.  Z panią Anią Dubińską wychowankowie uszyli przepiękne maskotki filcowe. Dodatkową atrakcją było malowanie twarzy. Po wykonaniu losowo wybranego zadania, nagrodą było rodzinne zdjęcie z wyborem zabawnych akcesoriów. Rodzinna fotobudka zrobiła prawdziwą furorę.  Kolejnych wrażeń estetycznych dostarczyły prace plastyczne uczniów wykonane pod kierunkiem pani Ani Dubińskiej. Ideę Olimpiad Specjalnych niestrudzenie krzewiła, w asyście zasłużonych zawodników, pani Alicja Pacześniak.

Grono Pedagogiczne serdecznie i gorąco dziękuje wszystkim uczniom, rodzicom, rodzeństwu, dziadkom, babciom za wspólnie spędzone popołudnie.